Fotballstyret

Fotballstyret for 2019

Verv Navn Ansvar epost
Leder Fredrik Levinsky Leder, FIKS, politiattest, dugnad, medlemsregister, innogutmeldinger. fredrik@dif.no
Styremedlem Stian Mørch Aaen FIKS-ansvarlig,  jentefotballansvarlig dommere, påmelding serier. stian@dif.no
Styremedlem Atle Grønlie Utstyr, drakter. atle@dif.no
Styremedlem Rune Pedersen Treningstider, banefordeling og kampoppsett. rune@dif.no
Styremedlem John Bekkenes Sportslig leder, treneransvarlig john@dif.no

Epost: fotballstyret@dif.no

Under kan ses styret fra 2018. Det nye styret er dessverre ikke like pene så vi legger ut bilde når bikinisesongen er i gang.

Fotball styret

Her er fotballstyret for 2016.