Organisasjon

Skirenn | Innmelding | Treningstider

Det meste av kommunikasjon foregår på lukkede Facebook-grupper. Be om å bli medlem i aktuell gruppe. Noen benytter i tillegg Spond for å organisere treninger mv.

Treningsgrupper

Gruppe HovedTrener Facebook-gruppe Spond
2015 Knut Sverre Skurdal Andresen
knusa@schjodt.no
951 74 153
DIF Langrenn 2015
2014 Andreas Vabø
andreas.vabo@gmail.com
916 74 609
DIF Langrenn 2014
2013 Knut Sverre Skurdal Andresen
knusa@schjodt.no
951 74 153
DIF Langrenn 2013
2012 Eivind Karfjell
eivind@karfjell.no
909 87 950
DIF Langrenn 2012 Ja
2011 Christian Gagnum
christiangagnum@hotmail.com
482 50 315
DIF Langrenn 2011 Ja
2010 Jahn-Roger Nygaard
nygaardjr@gmail.com
474 00 466
DIF Langrenn 2010
2009 Dag Erik Kongslie
D.Kongslie@huseierne.no
900 79 278
DIF Langrenn 2009 Ja
2008 Jarle Tuvsjøen
jarle@tuvsjoen.no
95707486
DIF Langrenn 2008 Ja
2006-2007 Tomas Kjos Haug
tomas.haug@icloud.com
90930329
Team Eid Langrenn – Intern Ja

 

Skistyret 2020/2021

Verv Navn e-post
Leder Øyvind M. Wergeland ski@dif.no
Styremedlem Ingunn Hellerud ingunn_hellerud@hotmail.com
Styremedlem Kåre Skarstein Kare.Skarstein@asker.kommune.no
Styremedlem Arve Lorentsen arvelorentsen@hotmail.com
Styremedlem Elisabeth Wergeland elisabethwergeland@hotmail.com

Kontaktinformasjon: epost ski@dif.no, mobil 951 61 688

Legg igjen en kommentar